UA | ENG

Фестиваль в соц.мережах:

Новини Гран Прі фестивалю Кіномедіа узяла команда з Чернівців

6
Гран Прі фестивалю Кіномедіа узяла команда з Чернівців

Гран Прі фестивалю Кіномедіа узяла команда з Чернівців

24.12.2015

 

23 грудня о 18:00 у клубі «Тыква»відбулась церемонія нагородження переможців Фестивалю Кіномедіа 2015. Кінофестиваль традиційно організований Незалежною асоціацією телерадіомовників.

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!». Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Цього року на кінофестиваль було подано 40 фільмів, 20 з яких потрапили у фінал та сперечалися за Гран прі конкурсу – 10 тис грн. Переможці у чотирьох основних номінаціях конкурсу, а саме  «Анімаційне кіно», «Експериментальне кіно», «Ігрове кіно» та «Документальне кіно», отримали сертифікати на 5 тис грн. Цього року на конкурс були подані роботи з України, Росії та Білорусії. Наймолодша учасниця цьогорічного фестивалю – учениця 7 класу Дар'я Рибіна з м. Харків.

Гран прі виборола команда з Чернівецького національного університету ім. Федьковича – Кузьміч Ірина, Матюшина Наталія, Пінькас Тетяна – із фільмом «Нелекція». В основі сюжету – реальна історія викладача Чернівецького університету, улюбленця студентів, на життєвому шляху якого трапилась служба в АТО. Переможець у номінації «Анімаційне кіно» - Василина Гарань із фільмом «Desinfection» - про очищення телеекранів від матеріалів на замовлення. Переможці у номінації ігрове кіно – команда харків’ян - Комарова Анна, Шафранович Анна, Іванова Катерина із фільмом «Макулатура», що продовжили досить популярну для фестивалю Кіномедіа тему газет у світі нових технологій. Переможець у номінації «Документальне кіно» - команда з Кам’янця-Подільського – Іванна Шептицька, Василь Арович, Вікнянська Інна із фільмом «День», що змальовує один день із життя журналістів. Про залежність та задурманеність пресою розповідає фільм «Преса 2.0», з яким режисер Василь Павук переміг у номінації «Експериментальне кіно». Приз глядацьких симпатій здобув фільм Марини Сербінович «ЗМІни».

 

Цього року роботи учасників оцінювали Володимир Войтенко, головний редактор сайту "Сценарна майстерня", відник авторської телепрограми "Аргумент-кіно" (1+1); Володимир Тихий, український режисер-документаліст; Тарас Химич, режисер та кліпмейкер; Степан Коваль, режисер анімаційного кіно, лауреат премії Академії Мистецтв України, володар срібного ведмедя «БЕРЛІНАЛЕ-53, керівник студії мультиплікації «Новаторфільм»; Юлія Голоднікова, організатор «Майстерень громадської критики», керівник проекту "Медіакритика", медіакритик, дослідниця теми візуальних комунікацій.

Фестиваль у соц.мережах

 завантаження ig-logo-email завантаження  Організатори та Партнери

 

 

   nam  
  Embassy square logo


Sweden logotype Ukraine-

EFFE Label rgb 20192020    
detector logo black   logo prostir ua
gurt logo
  

 

  cinmahall  
 logoNK color-02